صفحه اصلي > اخبار  دبيرخانه شوراي هماهنگي فعاليت هاي قرآن و عترت دانشگاه هاي كشور(مديريت فرهنگي نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها)
شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٥
ارتباط

اخبار > برگزاری نخستین نشست مدیر فرهنگی نهاد با مسئولان دفاتر
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نخستین نشست مدیر فرهنگی نهاد با مسئولان دفاتر

در راستای تعمیق ارتباط با دفاتر، مدیر فرهنگی نهاد جناب آقای حسین سروقامت در تاریح 9/6/95  با جناب حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیمی نژاد مسئول محترم نهاد در دانشگاه علم و صنعت دیدار  و گفتگو کرد.

در این دیدار مدیر فرهنگی نهاد با ارائه گزارشی از اقدمات انجام شده در این مدیریت به شرح نقاط اتصال ستاد و صف در نهاد نمایندگی پرداخت.

حجت‌الاسلام ابراهیمی نژاد نیر با بیان این نکته که ستاد مرکز پشتیبان دفاتر نهاد در دانشگاه ‌هاست، به رصد فضای فرهنگی، سیاسی کشور در ستاد اشاره نموده و این امر را کمک مؤثری برای دفاتر نهاد قلمداد نمود.

وی افزود ما در ستاد و صف هویت واحدی داریم و اخیراً ستاد به دیدگاههای مطلوبی درباره دفاتر رسیده و ارائه طرح دفاتر راهبر از جمله نقاط قوت ستاد در مواجهه با صف در دانشگاه‌هاست. این طرح از نوعی اعتماد ریشه می‌گیرد که حاصل آن ارائه برنامه‌های راهبردی دانشگاههاست.

ایشان با اشاره به وجود کانون‌ها، تشکل‌ها و نشریات متعدد در دانشگاه علم و صنعت فضای فرهنگی این دانشگاه را فضایی فعال و کارآمد توصیف کرد و از نهاد مرکز خواست در راستای رسیدن به وضعیت مطلوب این دانشگاه را یاری نماید.

لازم به ذکر است که سلسله جلسات مشورتی و همفکری مدیریت فرهنگی نهاد از این پس نیز ادامه خواهد یافت و نشست آتی با حضور مدیر و رؤسای ادارات مدیریت فرهنگی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

 ١١:٢٨ - سه شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٥    /    عدد : ٥٠٢١٦٤    /    تعداد نمایش : ١٩٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
 

سامانه